szkola hutki
Strona głównaAktualnościPlikiGaleriaKontakt

Organizacja szkoły
Rada rodziców
Samorząd uczniowski
Pedagog szkolny
Brać szkolna
Osiągnięcia uczniów
Hala sportowa
Erasmus
Szkolne kółko caritas
Pracownicy szkoły
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
Uroczystości


 


ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
Jak co roku po dziesięciomiesięcznej pracy przyszedł czas na odpoczynek, ale wcześniej należało podsumować mijający rok szkolny. Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 przebiegało dwuetapowo. 23 czerwca 2016 r. o godz. 15.00 odbyła się uroczystość w przedszkolu. Dzieci w programie artystycznym zaprosiły zgromadzonych rodziców i gości zaproszonych, wśród nich Pana  Edwarda Bałdygę- Przewodniczącego Rady Gminy na wakacyjną podróż, w której dały pokaz umiejętności nabytych w minionym roku szkolnym. Na zakończenie wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy i odznaki potwierdzające ukończenie grupy przedszkolnej.
24 czerwca odbyło się zakończenie roku dla uczniów szkoły podstawowe i gimnazjum
Następnie najlepsi uczniowie za swoją wzorową pracę otrzymali świadectwa i nagrody z rąk dyrektora Zespołu - Pani Tamary Gwoźdź. Wśród wyróżnionych znaleźli:
I kl sp- Natalia Fac, Noemi Lazar, Nikola Markowska
II kl.sp.- Amelia Nalewajka, Igor Lazar, Bartłomiej Machoń
I kl. gim- Mateusz Grzyb, Zuzanna Tekiela
II kl. gim- Anna Ziaja, Magdalena Jędrzejczyk, Weronika Kołodziej, Klaudia Sirek, Szymon Wołoszyn
III kl.gim- Zuzanna Marchwińska
Nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, aktywność społeczną otrzymała Zuzanna Marchwińska, która część swojej nagrody przeznaczyła na refundację wycieczki klasowej do Złotego Potoku.
Nagrody specjalne- "trzydniowa wycieczka" za bardzo dobre wyniki w nauce,  aktywność i promocję  Zespołu w środowisku przyznano: Magdalenie Jędrzejczyk, Annie Ziai .
Nagrody za aktywność na rzecz Samorządu Uczniowskiego otrzymali: Zuzanna Marchwińska, Klaudia Sirek, Łukasz Krawczyk, Zuzanna Tekieli.
Statuetkę najlepszego sportowca wręczono: Jakubowi Brzeskiemu z III kl.gimnazjum
Listy gratulacyjne za wzorowe wychowanie dzieci przekazane zostały Rodzicom: PP. Barbarze i Piotrowi Marchwińskim
Podziękowania za całoroczną wzorową współpracę skierowane zostały do : Jerzego Żurka- Wójta Gminy Konopiska, Zofii Kuśmierskiej- Z-cy Wójta, Edwarda Bałdygi-Przewodniczącego Rady Gminy Konopiska,   Marty Kamińskiej –pełnomocnika Komisji PPRA, Iwony Lisek –dyrektora GCKiR, ks.Jerzego Mielczarka-  proboszcza parafii w Rększowicach, Haliny Ernt-sołtys sołectwa Hutki, Zarządu Fundacji „Maxima dzieciom”, Sebastiana Hurasa oraz  następujących rodziców: Agaty Jakubowskiej, Anny Ślimak, Katarzyny  i Macieja Kozakiewiczów, Katarzyny Lis, Anny Koterby -  Szczerbak, Wioletty Lazar, Agnieszki Kamińskiej, Pauli Jagusiak, Anny  Śmietany , Magdaleny  Szydłowskiej, Doroty  Bączyńskiej, Anety Janik, Joanny Tekieli, Krystyny Olszewskiej, Beaty  Krawczyk, Justyny  Sikory , Krzysztofa Bączyńskiego, Małgorzaty Dawczyk, Joanny  Przybyłowicz.

Po części oficjalnej uczniowie III klasy gimnazjum pod kierunkiem  wychowawczyni Pani Małgorzaty Świeżej        i Pani Anety Krząpy zaprosili wszystkich na program artystyczny, który rozpoczęli Polonezem. Za wykonanie tego tańca-widowiska otrzymali brawa na stojąco. Następnie uczniowie I i II klasy gimnazjum pożegnali swoich starszych kolegów.
Na zakończenie Pani dyrektor życzyła wszystkim zdrowych , radosnych wakacji  przypominając o zasadach bezpiecznego wypoczywania.

Wycieczka do Bielska-Białej.

20 czerwca uczniowie klasy I i II S.P. , dzieci przedszkolne oraz ich rodzice wybrali się na wycieczkę do Bielska-Białej. Pierwszym punktem programu było obejrzenie bajki ,,Kopciuszek’’ w Teatrze Lalki i Aktora ,,Banialuka’’ . ,,Kopciuszek’’ – jedna z najstarszych, a przy tym najbardziej lubianych baśni ukazała dzieciom świat, w którym dobroć i piękno zwycięża, a najskrytsze marzenia się spełniają. Inscenizacja tej baśni na bielskiej scenie łączy klasyczny urok z odniesieniami do współczesności. Wspaniałe kostiumy zachwycały najmłodszych widzów. Z połączenia cudowności baśni i magii teatru powstało widowisko, które nie tylko nas urzekło, ale nauczyło, że życie nie zawsze jest sprawiedliwe i często nas doświadcza, jeśli jednak nauczymy się radzić sobie z przeciwnościami losu i stawiać czoła wyzwaniom i do nas los się uśmiechnie. Następnie udaliśmy się do Studia Filmów Rysunkowych. Powstało ono w 1947r. Najbardziej znane filmy, które powstały w tym Studio to: ,,Bolek i Lolek’’, ,,Reksio’’,  ,,Marceli szpak dziwi się światu’’,  ,,Przygody Baltazara Gąbki’’, ,,Kangurek Hip-Hop’’, ,,Między nami bocianami’’. Ogromną przygodą dla nas było poznanie procesu powstawania tych bajek, uzyskanie informacji na temat szczegółów dotyczących realizacji krótkiej bajeczki rysunkowej. A proces ten wcale nie jest taki krótki i łatwy, o czym przekonaliśmy się. Fachowa prelekcja poparta była zwiedzaniem kolejnych pomieszczeń, w których tworzone były kolejne elementy bajki – pracownia animacji, malarnia, pokój zdjęć i sali nagrań dźwięku. Na koniec tej miłej podróży udaliśmy się do sali filmowej, gdzie w miłej atmosferze oglądaliśmy bajki, które powstały w tym Studio. Była to niezwykła przygoda w świecie bajki zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.
Krystyna Badora


Młodzi ekolodzy odwiedzają ciekawe miejsca w naszej najbliższej okolicy

15 czerwca uczniowie klasy II S.P. pod opieką wychowawczyni Krystyna Badory i Pani Barbary Cierniak wybrali się na wycieczkę do lasu. Celem wyprawy był rezerwat przyrody ,,Rajchowa Góra’’. Znajduje się on na obszarze Parku Krajobrazowego ,,Lasy nad Górną Liswartą’’. Uczniowie dowiedzieli się, że nazwa rezerwatu związana jest z nazwiskiem Rajch, które według miejscowych podań należało do zamieszkującego na tym obszarze pustelnika. Rezerwat utworzony został w 1959r. Jest borem mieszanym, w którym dominuje sosna zwyczajna, dąb bezszypułkowy i szypułkowy oraz buk zwyczajny. Dzieci na własne oczy mogły podziwiać olbrzymie , wiekowe drzewa.  Wycieczka była też znakomitą okazją do obserwacji przyrody o tej porze roku. Skosztowaliśmy też pierwszych w tym roku jagód. Mimo, że droga była daleka w świetnych humorach wróciliśmy do szkoły.
Krystyna Badora

DZIEŃ PROJEKTÓW W NASZEJ SZKOLE...
    21 czerwca odbył się w szkole Dzień Projektów. Uczniowie kl. II Gimnazjum zaprezentowali efekty swojej pracy nad projektami edukacyjnymi, które przygotowywali przez kilka tygodni pod kierunkiem opiekunów. Publiczność stanowili ich koledzy i koleżanki, Pani Dyrektor i nauczyciele.
    Mieliśmy okazję obejrzeć dwie grupy, które przedstawiły projekty: : „ Regiony turystyczne Wielkiej Brytanii” oraz „ Polscy laureaci Nagrody Nobla”.
Trzeba przyznać, że warto było obejrzeć końcowy efekt pracy zespołowej uczniów. Prezentacje były interesujące i dało się zauważyć, że duży wysiłek został włożony w ich przygotowanie. Mogliśmy poznać w zarysie historię Wielkiej Brytanii oraz podziwiać miejsca, które tam warto zobaczyć. Dowiedzieliśmy się wielu rzeczy i ciekawostek. Wszystko na tle brytyjskiej muzyki, którą tworzyli i tworzą wybitni artyści światowej sławy.
    Dzięki kolejnemu projektowi przypomnieliśmy sobie postać Alfreda Nobla oraz historię nagrody, której był pomysłodawcą i fundatorem, a jest ona nadal przyznawana. Uczniowie przybliżyli nam postacie polskich noblistów w sposób interesujący, z humorem, sięgając  do najważniejszych faktów z życia i działalności każdej z tych osób. Dodatkowym uatrakcyjnieniem była recytacja wierszy Wisławy Szymborskiej i Czesława Miłosza.
    Obie grupy zadbały o to, aby skorzystać z różnych źródeł informacji urozmaicić swoje pokazy : słuchaliśmy muzyki, piosenek, wierszy, oglądaliśmy prezentacje, film, podziwialiśmy piękne widoki...
Oczywiście uczniowie pozytywnie zaliczyli projekt edukacyjny, a publiczności pozostały miłe wrażenia, również smakowe, ponieważ na zakończenie został zorganizowany poczęstunek w angielskim stylu...

                                                                               Anna Pietras

WYCIECZKA SZKOLNA GÓRSKIMI SZLAKAMI...
Czerwiec jest miesiącem, na który uczniowie czekają przez cały rok szkolny – wkrótce upragnione wakacje.   To już końcowe chwile nauki, zdobywania i poprawiania ocen, a szkoła to nie tylko siedzenie w ławkach na lekcjach, ale również inne, dodatkowe zajęcia, wyjazdy, konkursy, zawody.
Właśnie teraz jest również pora na kilkudniową wycieczkę w celu poznawania pięknych zakątków naszego kraju i na taką wyprawę wybrała się klasa II Gimnazjum. Tym razem droga powiodła nas w Pieniny i Tatry. Wiele miejsc warto zobaczyć, poznając zarazem przeszłość, dokonania naszych przodków, zabytki, które zachowały się do dzisiaj i wspaniałą, polską przyrodę. Mieliśmy okazję zwiedzić zamek i wozownię zamku w Niedzicy, skąd podziwialiśmy zaporę i zbiornik. Później przejechaliśmy kilka zaledwie kilometrów, aby uczestniczyć w spływie przełomem Dunajca, który na pewno pozostawi w naszej pamięci cudowne widoki przyrody i gór  Pienińskiego Parku Narodowego. Ale to nie koniec wrażeń...
   Zmieniliśmy miejsce, gdyż dalszy etap wycieczki stanowiły Tatry, a nasza baza noclegowa znajdowała się w Zakopanem. To miejscowość powszechnie znana i tłumnie odwiedzana przez turystów. Za każdym razem można jednak dostrzec nowe elementy i inaczej spojrzeć na piękno Tatrzańskiego Parku Narodowego.   Na drodze naszego zwiedzania znalazła się historyczna, zakopiańska architektura ( styl zakopiański stworzył Stanisław Witkiewicz ) z charakterystycznymi dla niej elementami, takimi jak np.: wysoka, kamienna podmurówka, liczne zdobienia w drewnie, dachy kryte gontem, ozdobne tarasy i werandy, leluje...Pierwszy budynek w tym stylu zaprojektował pomysłodawca w 1893 roku (Willa Koliba).
   Obejrzeliśmy również Jaszczurówkę, kościółek i zabytkowy cmentarz Na Pęksowym Brzyzku, gdzie pochowani są ludzie znani i zasłużeni dla Podhala i nie tylko , a zwracają również uwagę piękne nagrobki w stylu góralskim. Wybraliśmy się do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, jak również wjechaliśmy na Gubałówkę , aby podziwiać piękno górskich szczytów, a wrażenia były wspaniałe, gdyż dopisała nam pogoda.
Kolejnym punktem była oczywiście część Parku Narodowego i Wysokie Tatry, na które spoglądaliśmy z Rusinowej Polany, gdzie powędrowaliśmy ostatniego dnia. Piękno słowackich i polskich gór, widok na Gerlacha i Rysy, bacówka, prawdziwe owcze oscypki...
I jeszcze w drodze powrotnej Wiktorówki, czyli szczególne Sanktuarium Maryjne prowadzone przez Dominikanów. Oczywiście spacerowo wybraliśmy się również na Krupówki.
   No cóż – nic nie trwa wiecznie – nasza wycieczka dobiegła końca, jeszcze tylko obiad, ostatnie spojrzenie na Zakopane i wyruszyliśmy w drogę powrotną – pełni wrażeń i z obrazami wspaniałych miejsc, które obejrzeliśmy przez te kilka dni...
                                      
Anna Pietras

III miejsce Ani Ziai w Powiatowym Konkursie Literackim
„Twój talent szansą na lepszy świat”
Pod tytułową nazwą kryje się konkurs literacki organizowany przez Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej. W tym roku odbyła się już jedenasta jego edycja. Wydarzenie cieszy się z roku na rok coraz większym powodzeniem
W tym roku wpłynęło 59 prac, z czego najwięcej, bo 35, ze szkół gimnazjalnych. Komisja konkursowa (w składzie: dr Edyta Skoczylas-Krotla z Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, Bożena Ledwoń – dyrektor ZPO w Boronowie, Magdalena Gojowczyk – nauczyciel języka polskiego LO w Psarach) po zapoznaniu się z pracami wyłoniła laureatów. Jury brało pod uwagę zgodność pracy z tematem, oryginalność i niebanalność i ogólne wrażenie artystyczne. Wśród nagrodzonych znalazła się Ania Ziaja uczennica II klasy  naszego gimnazjum , której praca zajęła III miejsce.
Gratulujemy Ani Ziai i Pani Annie Pietras tego sukcesu!!!


POSADŹ SWOJE DRZEWKO-WIOSNA 2016
Po raz kolejny przystąpiliśmy do akcji "Posadź swoje drzewko" i otrzymaliśmy dofinansowanie nasadzeń ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach na kwotę 3750zł. Kolejny teren wokół szkoły zazieleni się i przybierze formę arboretum.         W nasadzenia zaangażowali się uczniowie gimnazjum.


OBCHODY 100.LECIA SZKOŁY
Obchody uroczystości 100.lecia Szkoły w Hutkach rozpoczęły się 4 czerwca 2016r koncelebrowaną mszą św.  w kościele parafialnym  pw. NSPJ w Rększowicach o godz.11.00 pod przewodnictwem ks. dr Tomasza Muchy –wizytatora katechetycznego  z udziałem ks. proboszcza – Jerzego Mielczarka oraz ks. prałata Stefana Jachimaczaka byłego proboszcza parafii w Rększowicach i katechety szkoły w Hutkach.  Uroczystość uświetniły poczty sztandarowe ze wszystkich szkół z terenu gminy Konopiska i schola parafialna. W homilii ks.  Tomasz Mucha nawiązał do znaczenia wychowania młodego pokolenia, procesu dydaktyczno i zmieniającego się oblicza szkoły przez kolejne lata.
Druga część obchodów odbyła się w szkole rozpoczęła się od przywitania wszystkich zaproszonych gości. Wśród nich był Jerzy Żurek- Wójt Gminy Konopiska, Edward Bałdyga- przewodniczący Rady Gminy Konopiska, Księża sprawujący mszę św., Włodzimierz Cichoń- prezes BS w Konopiskach, Iwona Lisek –dyrektor GCKiR w Konopiskach, dyrektorzy przedszkola i szkół Gminy Konopiska, Halina Ernt- sołtys Sołectwa Hutki oraz przedstawiciele Rady Sołeckiej sołectwa Hutki, Izabela Kowalska-sołtys sołectwa Rększowice, Andrzej Ceglarek- Prezes OSP w Hutkach, Zdzisława Szydłowska- pracownik Biblioteki Gminnej w Konopiskach,  Zofia Krzyżanowska –przewodnicząca i członkinie KGW w Hutkach, córka  Henryka Kotasa-kierownika szkoły w latach 50-tych, Antoni Frania-emerytowany dyrektor, emerytowani nauczyciele i pracownicy tej szkoły oraz absolwenci . W  słowie wstępnym Tamara Gwóźdź- dyrektor Zespołu nawiązała do znaczenia Jubilatki  w środowisku lokalnym, zmian zachodzących w szkole, znaczenia pracy nauczyciela nawiązując do słów profesora Kotarbińskiego. Następnie głos zabrał Jerzy Żurek- który  złożył na ręce pani dyrektor gratulacje i , podziękowania, przekazał także piękną tablicę pamiątkową , której tekst szczególną uwagę zwraca na zaangażowanie i determinację ludzi związanych ze szkołą w Hutkach, które wkładają w wychowanie kolejnych pokoleń młodych Polaków, do tych słów dołączył także  Edward Bałdyga również absolwent szkoły w Hutkach i przewodniczący Rady Gminy Konopiska. Kolejno głos zabrał Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Konopiskach pan Włodzimierz Cichoń, Dorota Lisek  dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach , która również przekazała tablicę pamiątkową z pięknym cytatem, który mówi o tym, iż ,,szkoła jest drogowskazem na świat”, Następnie głos zabrała pani Zofia Krzyżanowska przewodnicząca KGW w Hutkach, później odczytano przekazane listy pierwszy przez panią Marię Kotarską córkę jednego z byłych kierowników szkoły w Hutkach , a drugi od pani Urszuli Bauer Śląskiego Kuratora Oświaty w Katowicach , która napisała o znaczeniu kształtowania młodych ludzi. Równie miłe słowa skierował do dyrekcji szkoły prezes OSP Hutki pan Andrzej Ceglarek, który przekazał pamiątkową, jubileuszową statuetkę. Nietypowym, ale jakże praktycznym prezentem jubileusz uczcili dyrektorzy szkół i przedszkola z gminy Konopiska, przekazując wraz z gratulacjami worek piłek do wykorzystania w szkole. Dyrekcja podziękowała wszystkim gorąco za życzenia i zapewniła , że wszystkie tablice pamiątkowe uświetnią wnętrze ZSP Hutki i znajdzie się dla nich odpowiednio wyeksponowane miejsce.
Kolejnym etapem obchodów tego jakże dostojnego jubileuszu była część artystyczna przygotowana przez dzieci i młodzież ZSP im. M. Kopernika w Hutkach pod kierunkiem pań: Agnieszki Jakubowskiej, Anety Krząpy, Marii Wołczyk i Iwony Maj. Uczniowie zaprezentowali podróż przez historię naszej szkoły , którą ubarwiły przepięknie zaśpiewane piosenki tj. ,, Lata dwudzieste , lata trzydzieste…”, ,,Radość najpiękniejszych dni ‘’ – Monika Dawczyk , ,, Nie liczę godzin i lat” – Zuzanna Marchwińska , ,, Ta sama chwila”- Katarzyna Olszewska, ,, Pokolenie” – Anna Ziaja i Magdalena Jędrzejczyk oraz ,, Dni , których nie znamy” – Agata Drożdżyńska uczennice do występu przygotował Stanisław Michalczyk. Całość rozpoczął przepiękny polonez początkowo w wykonaniu  dyrekcji, uczniów , emerytowanych nauczycieli i absolwentów , następnie samych uczniów. Taniec wyszedł wspaniale i przyczynił się do wzbudzenia wielu wzruszeń i emocji. Równie pięknie tańczyły dzieci z przedszkola i klas I-III do ludowej melodii ,,Poszło dziewczę po ziele” oraz zaprezentowały gimnastykę do znanej muzyki z filmu ,, Madagaskar”, dużym zainteresowaniem cieszył się również skecz kabaretowy przygotowany przez absolwentów Mateusza Krawczyka i Kacpra Łokcia pt.,, Drzwi „ i ,,Jadłopodawca” . Po występach uczniów goście udali się na poczęstunek oraz spotkania ze swoimi dawnymi nauczycielami i kolegami i koleżankami. Panowała bardzo miła atmosfera, było wiele wspomnień i wzruszeń.
Dalsza część programu przeniosła się na świeże powietrze , gdzie zaprezentowano dalszą część programu, który rozpoczęły przedszkolaki  dwoma układami tanecznymi ,, Taniec motyli” i ,, gumowe misie”. Kolejno wystąpiło KGW Hutki wraz z panami Zbigniewem Łapajem – akompaniament oraz Ryszardem  Cabanem – wokal, Angelika Nalewajka – absolwentka – śpiew, Mateusz Krawczyk , Kacper Łokieć – kabaret, zabawy sportowe – Aneta Krząpa, ,, Nie ma tego złego „ przedstawienie w wykonaniu dyrekcji, rodziców i nauczycieli w reżyserii pani Krystyny Badory , oprawą muzyczną zajął się pan Bartłomiej Olszewski. Spektakl bardzo się podobał publiczności i wzbudził salwy śmiechu , wszyscy mogli zobaczyć nauczycieli i rodziców w nietypowych dla siebie rolach. Następnie wystąpiła Kapela u Andrzeja , która zabawiła widzów swym muzycznym repertuarem. Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna.
Podczas obchodów 100-lecia szkoły w Hutkach oprócz części artystycznej zorganizowano również inne atrakcje tj. szczęśliwy cukierek, kawiarenka, grill, popcorn, wata cukrowa i tzw."dmuchańce”. Wszystko to zapewniło świetną zabawę nie tylko najmłodszym dzieciom, ale także wszystkim zgromadzonym na boisku szkolnym, dobra pogoda i świetne humory uczestników zagwarantowały Szkole w Hutkach bardzo udane 100 urodziny.
                                     Agnieszka JakubowskaDzień Dziecka
1 czerwca 2016r obchodziliśmy Dzień Dziecka, który miał charakter zajęć sportowo-rekreacyjnych. Ponadto wszyscy niepełnoletni otrzymali upominki. Na dzieci przedszkolne i uczniów szkoły podstawowej czekały zestawy ufundowane przez PLAYMOBILE, wśród nich zestaw klocków, puzzle, czapki piratów. Sytuacja wywołała ogromne zaskoczenie i radość wśród dzieci.DZIĘKUJEMY ZA TE SZCZĘŚLIWE CHWILE.  Każdy gimnazjalista otrzymał czekoladę ufundowaną przez Radę Rodziców. Ponadto rada Rodziców ufundowała popcorn i kiełbaski na ciepło.


Fotorelacja z obchodów Dnia Matki

               

                  Ważne informacje
Schemat postępowania w przypadku potwierdzonego wyniku dodatniego wśród uczniów lub pracowników placówek
oświatowych- dla dyrektorów szkół/ przedszkoli
znajduje się w zakładce ORGANIZACJA SZKOŁY

Tygodniowy plan lekcji znajduje się w zakładce PLIKI DO POBRANIA

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klas I-VIII rozpoczynają zajęcia lekcyjne o 8.15

Wypełniając obowiązek przekazania gminom i dyrektorom szkół podstawowych informacji
o szkołach ponadpodstawowych na terenie województwa, wynikający z § 11 pkt. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 sierpnia 2019 r. w sprawie przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli, szkół, placówek i centrów (Dz. U. poz. 1737), informuję, że wykaz szkół ponadpodstawowych dostępnych dla absolwentów szkół podstawowych w rekrutacji na rok szkolny 2022/2023, został zamieszczony na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Katowicach www.kuratorium.katowice.pl w zakładce Rodzice i uczniowie/Rekrutacja oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Kuratorium w zakładce Ogłoszenia/Ogłoszenia inne.


Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychow.
w roku szkolnym 2023/2024 -2,3 listopada 2023, 29,30 kwietnia 2024r., 2,3 maja 2024r., 31 maja 2024r.,17 czerwca 2024r.
Informacja o dobrowolnym ubezpieczeniu dziecka znajduje
się w pliku AKTUALNOŚCI

Informujemy, że sprawozdania finansowe za rok 2018
znajdują się na stronie

bip.konopiska

w zakładce Inne > Jednostki organizacyjne >
Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Mikołaja Kopernika w Hutkach

Wybieram zawód dla siebie

Informator o szkolnictwie branżowym na terenie
Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego znajduje się na:
https://womczest.edu.pl/
wybieram-zawod/index.html
.
Ponadto informacje z wyborem zawodu można znaleźć na
stronie:
https:doradztwo.ore.edu.pl

KLAUZULA RODO

Klauzula informacyjna_rodo


Stawka żywieniowa w roku szkolnym 2023/2024

Przedszkole:
Śniadanie - 2,50 zł
Obiad-4,20 zł
Podwieczorek-2,00zł

Szkoła Podstawowa:
Obiad-4,50zł

Nr konta do wpłat za żywienie:
ZSP HUTKI BUDZET
96 8273 0006 2000 0000 0172 4669deklaracja-dostepnosci-1


Standardy Ochrony Małoletnich obowiązujące w przedszkolu i szkole podstawowej znajdują się w zakładce PLIKI DO POBRANIA

 

    Dzwonki szkolne
1. 8.15-9.00
2. 9.10-9.55
3. 10.05-10.50
4. 11.00-11.45 (obiad klasy I-III)
5. 12.00-12.45 (obiad klasy IV-VIII)
6. 13.00-13.45
7. 13.55-14.40
8. 14.50-15.35
 

    Kalendarz

 

 
 Zespół Szkolno-Przedszkoly im. Mikołaja Kopernika w HutkachRealizacja: Shile Design Studio