szkola hutki
Strona głównaAktualnościPlikiGaleriaKontakt

Organizacja szkoły
Rada rodziców
Samorząd uczniowski
Pedagog szkolny
Brać szkolna
Osiągnięcia uczniów
Hala sportowa
Erasmus
Szkolne kółko caritas
Pracownicy szkoły
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
Uroczystości


 


Sukces uczniów ZSP im. M. Kopernika w Hutkach

Uczniowie kl. V: Daniel Sirek, Amelia Nalewajka i Bartłomiej Machoń wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym, który jest elementem Projektu pod nazwą: „ KAPSUŁA CZASU”. Prace naszych uczniów zostały docenione, a oni sami znaleźli sie w gronie laureatów.
Celem tego przedsięwzięcia jest budowa rzeźby architektonicznej, która stanie w Krakowie,
przy ulicy Dolnych Młynów 10.    
We wnętrzu gotowej Kapsuły Czasu zostaną zamknięte prace literackie oraz plastyczne – w wersji cyfrowej, będące wynikiem ogólnopolskiego konkursu. Jego celem było stworzenie przez uczestników „prawdziwego” Serca Kapsuły Czasu. Tego, co stanowić ma jej istotę i zostać przeniesione w czasie. Kapsuła, jak i zamknięte w niej prace, mają stać się wspólnym dziedzictwem, które zostanie darowane następnym pokoleniom. „Kapsuła Czasu” będzie otwierana w interwałach czasowych: za 10, 25, 50, 75 i 100 lat, kiedy to będzie następowało porównywanie z teraźniejszością wizji przedstawionych w pracach uczestników.
W ramach zadania konkursowego należało zinterpretować temat: „ Podróż wyobraźnią w przyszłość! Twoja miejscowość, nasz świat za sto lat? Opowiedz o tym”.
Prace naszych uczniów zostaną umieszczone właśnie w tej Kapsule i zachowane dla kolejnych pokoleń. Kapsuła, jako obiekt mobilny, będzie prezentowana w wielu miejscach Polski i Europy – przy okazji wystaw oraz targów o charakterze artystycznym, naukowym i kulturalnym.
Mamy nadzieję, że nasi uczniowie nadal będą rozwijać swoje zainteresowania i szukać pasji, która może uczynić ich życie lepszym.

A. Pietras

"ODLOTOWA LEKCJA"
15 stycznia  2019  społeczność naszego Zespołu  uczestniczyła w warsztatach „Odlotowa lekcja". Z zaciekawieniem słuchaliśmy opowieści opiekunów o cechach  ich podopiecznych.
W ramach zajęć zostały zaprezentowane ptaki drapieżne min. puchacz- Koko, puszczyk brunatny – Azjan, pustułka- Rudek, oraz jastrzębie i sokoły. Zapoznaliśmy się z warunkami i trybem życia prezentowanych ptaków, poznali charakterystyczne cechy danego gatunku, obserwowali w locie największe i najmniejsze sowy świata, oraz jastrzębie i sokoły.
Dzieci miały również bezpośredni kontakt z prezentowanymi ptakami, aktywnie uczestniczyły w pokazach. Na koniec zajęć uczniowie wzięli udział w konkursie wiedzy o poznanych drapieżcach. Pokaz zakończył się zrobieniem zdjęcia każdego ucznia z sową.


Pomaganie jest dziecinnie proste.
W niedzielę 13 stycznia Gmina Konopiska po raz 13! włączyła się w wielkie granie, w pomaganie – 27 Finał WOŚP. Wspaniałą ideę pomocy najmłodszym poparło w tym roku liczne grono sponsorów oraz Mieszkańców Gminy Konopiska.
Już wiemy , że udało nam się zebrać 26.716,89 zł. W dniu finału zebraliśmy 13 691,50 zł. (licytacje, kawiarenka, loteria fantowa)   
W teren wyruszyło 17 wolontariuszy ze szkół z Aleksandrii, Hutek i z Konopisk by kwestować w szczytnym celu – w br. na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, którzy zebrali do puszek-13.025,39zł. Najwięcej do puszki zebrała  Wiktoria Musiał,wolontariuszka ze szkoły w Konopiskach-2029,96zł.

W Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbywały się w tym dniu licytacje, które każdorazowo poprzedzały występy artystyczne: uczniów i uczennic: z SP w Jamkach – Korzonku, Przedszkola Oxford for Kids, ZSP w Rększowicach, SP w Łaźcu, ZSP w Kopalni, SP i przedszkolaków z Konopisk. Przed publicznością zaprezentowały się także zespoły: Konopielki, Barbórki, Walentynki, soliści Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Prometeus, wychowankowie zespołów BreakDance GCKiR, mażoretki „SZYK” oraz szkółka tańca towarzyskiego, której lekcje już wkrótce będą dostępne w ofercie Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach. Swoją obecnością zaszczycili nas także tancerze  Hip-Hop/Street Dance „Bezalkoholowe” - zdobywcy 1 miejsca w II Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Street Dance 2019 "Sulmierzyce OPEN".

W "kawiarence" królowały wypieki przekazane przez członkinie gminnych KGW oraz Koło Emerytów i Rencistów. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się także loteria fantowa.

Na zakończenie imprezy zagrała Orkiestra Dęta OSP Konopiska na czele z kapelmistrzem Romanem Pełką oraz łączący melodyjny rock i reggae Zespół LAST ROAD. W br. w „światełku do nieba” uczestniczyli mieszkańcy i przyjaciele naszej gminy.

Imprezę z licytacjami poprowadzili:  Iwona Lisek- Zastępca Wójta Gminy Konopiska,Tamara Gwóźdź-Dyrektor ZSP w Hutkach  oraz Michał Nowak z GCKiR.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, który z wielką otwartością przystąpili do organizacji tegorocznego 27 Finału WOŚP: Sponsorom, Druhom Strażakom OSP KSRG Rększowice za przygotowanie i poprowadzenie pokazu pierwszej pomocy, zarządowi GLKS LOT Konopiska za udostępnienie terenu na „Światełko do nieba”, członkiniom KGW, Mateuszowi Michalczykowi i Piotrowi Morawcowi, pracownikom GCKiR i Gminnej Hali Sportowej.

Po raz kolejny pobiliśmy rekord. Zebraliśmy 5 tysięcy złotych więcej... tylko , że  w obliczu gdańskiej tragedii to niestety nie cieszy.

TEGOROCZNI SPONSORZY:
Dariusz Moczarski Rodzinna Firma Wędliniarska Aleksandria,
Andrzej Miedziński Zakład Stolarski,
PPUH Eliko Elżbieta i Roman Mońka,
Studio „Figura” – Agnieszka Frukacz
POL-PAPIER Częstochowa,
Gabinet weterynaryjny „Cztery Łapy” Joanna Kowalik,
DMK INVEST Marcin Konieczny,
„Metro” – Kręgielnia & Pizzeria,
„Lanti” Marcin i Katarzyna Kołaczyk,
Bank Spółdzielczy Konopiska,
„Apteka na zdrowie” Renata Golanowska,
Firma Handlowa „Irena” Alicja Skrobarczyk,
Sklep Zoologiczny „Psiakość”,
Kwiaciarnia „Lirata” Ewa Matyjaszczyk, Joanna Kowalska,
Państwo Magdalena i Mateusz Stefańscy z Leśniaków,
„Kuchnia Smaku” Kamila Krupińska,
Odido - Beata Cuglewska Aleksandria,
„Bonamera” Pidżamy,
„Gamex” Sklep Wielobranżowy Andrzej Ściebior,
„Dobra Apteka” Patrycja Zięba,
„Browar Wąsosz”,
Sklep Odzieżowy „Trend” Ewelina Kosowska,
Sklep Odzieżowy „Kaszmir”,
„Delikatesy u Niny” Nina Pęciak,
Pizzeria Toscania,
Kwiaciarnia "Tajemniczy Ogród" – Kowalczyk Klaudia,
Trofea.pl – Norbert Moczarski,
Zakład Krawiecki Elżbieta Badora,
„Świat Bielizny” Barbara Pawlik,
Firma Handlowa „Irena” Alicja Skrobarczyk,
Stajnia „Don Camillo” Elżbieta i Grzegorz Wypchlak,
Salon Optyczny Family – Iwona Rembisz,           
RKS Raków Częstochowa,
Włókniarz Częstochowa,
Moto Gardinery Art. – Michał Zadylak,
Boulangerie – Artur Brędzel,
Stanisław Sączek,
Barbara Herba,
KGW Wygoda, KGW Konopiska, KGW Hutki, KGW Korzonek, Zespół Walentynki, Zarząd Koła Emerytów i Rencistów, Radna Agnieszka Chmielewska, Mariola Poks, Edyta Wieczorek, UG Konopiska.


Szkolna Wigilia – 21 grudnia 2018roku
  Święta Bożego Narodzenia to czas strojenia choinki,  rodzinnych spotkań, dzielenia się opłatkiem, składania sobie życzeń, śpiewania kolęd. To także czas na inscenizację jasełek bożonarodzeniowych.  
21 grudnia nasza społeczność spotkała się w sali gimnastycznej, aby wspólnie obejrzeć Jasełka,  złożyć sobie życzenia, podzielić się opłatkiem, posmakować wigilijnych potraw i cieszyć się, że nadchodzą  te piękne święta, które spędzimy w gronie najbliższych.

Kiedy wieczór jest zimowy, chaty w śniegu drzemią,
Nastrój dziwny, wyjątkowy snuje się nad ziemią.
Lecz najmilszy- wigilijny wieczór przed świętami.
Jest tak piękny, taki inny- tak oczekiwany!

Pani Dyrektor powitała wszystkich, złożyła życzenia i symbolicznie podzieliła sie opłatkiem z przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego.
    Uczniowie klasy IV i V, wspomagani przez koleżanki i kolegów z klasy III Gimnazjum, przygotowali piękną inscenizację, która wprowadziła nas w świąteczny nastrój. Nie brakowało mądrych refleksji, pięknej poezji, humoru... Całości dopełniły polskie kolędy śpiewane i grane przez naszych uczniów. Program został przygotowany przez p. A. Jakubowską. W świąteczny nastrój wprowadziła nas również scenografia , która przypominała, że święta tuż, tuż. Później przyszedł czas na życzenia i próbowanie wigilijnych potraw, które przygotowały nasze Panie z kuchni. Po uroczystości rozeszliśmy się do domów, aby pomagać bliskim w szykowaniu świąt i dekorować nasze domy. Piękne dni przed nami...

Jak dobrze, że są święta, które godzą wszystkich,
Kiedy ludzie i zwierzęta są nam drodzy, bliscy.
Jak dobrze, że są święta i życzenia miłe,
Aby każdy rok pamiętał te cudowne chwile.

    Przy żłóbku Pana w Betlejem zbieramy się co roku i wokół szopki w krąg stajemy.
Kolęda głosi wszystkim ludziom: niech będzie Bogu chwała . I pokój ludziom , który daje Dzieciątka raczka mała.
Dlatego, łamiąc się opłatkiem, życzmy sobie nawzajem i wszystkim ludziom, żeby pokój był na Ziemi, aby nikt nie czuł się samotny, aby na naszych stołach nigdy nie było pusto i aby rodzący się Pan Jezus przyniósł miłość nam wszystkim.

Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi:
Wstańcie, pasterze, Bóg się nam rodzi!
Czym prędzej się wybierajcie,
Do Betlejem pośpieszajcie
Przywitać Pana.

    Już za kilka dni podzielimy się opłatkiem , złożymy sobie życzenia, zasiądziemy z rodzinami do wspólnego stołu, będziemy ogrzewać sie w blasku choinki, rozmawiać, śpiewać piękne kolędy...

Boże Narodzenie - Święto rodziny, święto pojednania, gościnności, dobroci.

A. Pietras


Rocznica ogłoszenia stanu wojennego... 13 grudnia
    13 grudnia spotkaliśmy się na uroczystości szkolnej, aby przypomnieć wydarzenie z naszej nowszej historii. W  1980 roku, w lipcu i sierpniu, przez kraj przetoczyła się fala strajków w: Sanoku, Tarnowie, Mielcu, Dąbrowie Górniczej oraz w Gdańsku, Szczecinie i Jastrzębiu, zakończona podpisaniem porozumień społecznych. 10 listopada zarejestrowano NSZZ "Solidarność" z Lechem Wałęsą jako jego przewodniczącym. Tragiczne wydarzenia miały miejsce w kopalniach.
    13 grudnia obchodzimy rocznicę ogłoszenia stanu wojennego. Wydarzyło się to w 1981 roku. Dla nas to tylko historia, ale dla wielu osób to ważny okres w ich życiu.
„ Można wybaczyć, lecz nigdy – zapomnieć”
    Tamtej grudniowej nocy zabito wolność w naszej Ojczyźnie. 13 grudnia 1981 roku nie powinien mieć miejsca w naszej historii.
Ta mroźna cisza miasta mego
Czołgi stojące niby cienie.
Żołnierze jak niepewni swego
Schylają głowy nad płomieniem
Zimno im. I nam zimno w gardle,
Bo nikt już nie wie, czy mówimy
Tą samą mową, więc milczymy.

    Ograniczono swobodę poruszania się, wprowadzono godzinę milicyjną (od 22.00 do 6.00 rano), cenzurę korespondencji, przerwano łączność telefoniczną.
Zakazano organizowania wszelkiego rodzaju zgromadzeń, rozpowszechniania wydawnictw, czasopism, zakazano strajków i akcji protestacyjnych, przerwano naukę w szkołach i na wyższych uczelniach. Dla wielu osób, które przebywały poza granicami kraju, stan wojenny oznaczał zakaz powrotu do Polski.

W mojej ojczyźnie, do której nie wrócę,
Jest takie leśne jezioro ogromne.
Chmury szerokie, rozdarte cudownie
Pamiętam, kiedy wzrok  za siebie zwrócę...

    Stan wojenny to trudny okres w polskiej historii i w codziennym życiu Polaków – niepewność, strach, kontrole, puste półki w sklepach, patrole na ulicy...
Ale Polska zbliżała się do zmiany ustroju. „Solidarność”  przetrwała etap prześladowań i dalej walczyła o zmiany w kraju...

Biały orzeł znów skrępowany
Krwawy łańcuch zwisa u szpon
Lecz już wkrótce zostanie zerwany
I wolności uderzy znów dzwon

Uczniowie kl. V przygotowali i zaprezentowali montaż słowno – muzyczny, który przypomniał tamte wydarzenia. Oddaliśmy hołd ofiarom stanu wojennego.

A. Pietras


SKĄPIEC W HUTKACH
W andrzejkowy wieczór w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. M. Kopernika w Hutkach odbył się finał  projektu ,,Teatr odzwierciedleniem życia”, który realizowany był we współpracy z Gminnym Centrum Kultury w Konopiskach w  ramach "Oddolnych inicjatyw społecznych”, autorką projektu była Agnieszka Jakubowska.
Uczestnikami projektu została grupa młodzieży , która chciała wystawić profesjonalne przedstawienie  teatralne dla szerokiej publiczności gminy Konopiska. Uczniowie nasi zamieszkują tereny wiejskie tym samym  mają ograniczony dostęp do kultury wysokiej , ten wniosek stał się dla nich szansą na wystawienie prawdziwego spektaklu teatralnego. Dzieci w ostatnich latach  same próbowały zorganizować swoje występy , jednak brak środków niwelował ich plany.
Głównym celem projektu była aktywizacja młodzieży z terenów wiejskich  , która ma wpłynąć na ich rozwój i udoskonalenie świadomości kulturowej , językowej i  artystycznej. Projekt rozwijał w młodzieży odwagę wystąpień publicznych i pomoże im w zdobyciu  pewności siebie w czasie wystąpień przed  szeroką grupą odbiorców. Realizacja tego przedstawienia rozbudziła zainteresowania uczniów teatrem, przygotowała do świadomego uczestnictwa w kulturze, obcowania ze sztuką, bywania w teatrze. Umożliwiła rozwój wrażliwości estetycznej.                                                                                                            
W przedstawieniu wystąpili uczniowie klasy III gimnazjum: HARPAGON (ojciec rodziny)-Szymon Zatłoka i Bartosz Chamala, KLEANT(syn Harpagona)- Kacper Cuglewski, ELIZA(córka Harpagona)- Emilia Domagała, STRZAŁKA(służący Kleanta) - Jakub Badura, JAKUB(służący domu)- Kacper Cierpiał, FROZYNA(swatka) - Klaudia Machoń,WALERY(zalotnik Elizy)- Dawid Kowalski, MARIANNA(kandydatka na żonę Harpagona, ukochana Kleanta)- Dominika Kasperczyk, ANZELM (kandydat na męża dla Elizy, ojciec Marianny i Walerego) Wiktor Górniak,  NARRATORZY- Alicja Tekiela i Julia Jakubowska, MIESZCZANIN- Fabian Klabisz, MIESZCZANKI - Julia Jakubowska i Alicja Tekiela.
Młodzież odznaczyła się wspaniałą grą aktorską, która urzekła publiczność, niewątpliwym atutem były piękne, zakupione w ramach projektu stroje, a także drobiazgowo opracowana scenografia i oprawa muzyczna. Wszystko razem stworzyło niepowtarzalny nastrój i przenosiło widzów w klimat XVII – wiecznego Paryża, pozwoliło się też ,,pośmiać” w ten andrzejkowy wieczór. Prezentowany  spektakl odniósł olbrzymi sukces, a uczniowie zebrali olbrzymie brawa i podziękowania.
         Należy podkreślić też , że zarówno reżyserowi jak i aktorom olbrzymią radość sprawili przybyli goście: Wójt  Gminy Konopiska- Jerzy Żurek, Sekretarz Gminy- Barbara Ankowska –Lis, Radna Gminy Konopiska Jadwiga Majdzik, Proboszcz Parafii N.S.P.J. w Rększowicach- ks.Sebastian Ciastek, Sołtys wsi Hutki- Halina Ernt, Przewodnicząca KGW Hutki- Anna Bałdyga , Artur Brędzel- organizator akcji  „Pluszowa Częstochowa”,  rodzice i dziadkowie aktorów oraz mieszkańcy wsi Hutki i Rększowice.
Ten wieczór „andrzejkowy” w naszej szkole, na przekór tytułowi przedstawienia, można by nazwać „wieczorem otwartości na drugiego człowieka”, ponieważ po spektaklu Samorząd Uczniowski przekazał Panu Arturowi Brędzlowi zebrane w szkole „pluszaki” w ramach akcji „Pluszowa  Częstochowa”, pomagając zorganizować wypoczynek dla podopiecznych z Hospicjum w Częstochowie.  Ponadto uczniowie pod patronatem Samorządu Uczniowskiego zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla Borysa – chłopca chorującego na cukrzycę typu 1. Publiczność  pokazała swoje serce, czego dowodem jest zebrana kwota w wysokości  540złSpotkanie integracyjne z rodzicami pt. „Mikołaj” w przedszkolu w Hutkach
W dniu 7 grudnia 2018 roku w Przedszkolu w Hutkach odbyło się spotkanie integracyjne z rodzicami pt. „Mikołaj”. Jego organizatorem była wychowawczyni grupy Żaneta Drożdżyńska.
Spotkanie rozpoczęła Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Mikołaja Kopernika w Hutkach, Tamara Gwóźdź zapraszając rodziców do obejrzenia przedstawienia.
Spotkanie odbyło się w godzinach popołudniowych. Składało się z trzech części:
1 część – występ artystyczny dzieci
2 część – słodki poczęstunek dla wszystkich
3 część – praca warsztatowa pt. „Bombki” oraz wspólne ubieranie choinki.
Przedszkolaki z grupy młodszej przygotowały występ artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Wychowawczyni razem z dziećmi przygotowała niespodzianki dla rodziców w formie małych upominków. W trakcie spotkania odwiedził dzieci Mikołaj, który wręczył prezenty. Na stołach znalazły się słodkości i pyszne ciasta, które zostały upieczone przez mamy dzieci przedszkolnych, za co serdecznie dziękujemy. Kolejną częścią spotkania były warsztaty plastyczne,  w których rodzice wraz z dziećmi wykonali malowane bombki brokatowe, które zagościły na choince w sali przedszkolnej. Wspólnie spędzony czas był źródłem dobroci, radości i integracji.
Dziękuję wszystkim za przybycie, wsparcie oraz za miło spędzony czas.
Żaneta Drożdżyńska

[

]


POWIATOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO


Sukces Dominki


Sukces naszych gimnazjalistek
Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego na Kartkę "100 – Lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę"

Konkurs plastyczny organizowany przez Szkołę Podstawową w Konopiskach cieszył się dużym powodzeniem wśród uczniów z całej gminy. Za główne kryterium oceny organizatorzy przyjęli zgodność z tematem konkursu, jakość wykonania, twórcze i oryginalne podejście do tematu, estetykę prac oraz poziom artystyczny. Nagrodzeni uczestnicy konkursu to również nasi uczniowie

III kategoria kl. VII, VIII i kl. III gimnazjum
1.Alicja Tekiela kl. III G Hutki
3. Julia Jakubowska kl. III G Hutki


Organizatorzy konkursu dziękują wszystkim uczestnikom za udział. Gratulujemy zwycięzcom!

Anna Trzepizur
Cezary Trzepizur
http://www.konopiska.pl/urzad/aktualnosci/idn:2505    Ważne informacje
Schemat postępowania w przypadku potwierdzonego wyniku dodatniego wśród uczniów lub pracowników placówek
oświatowych- dla dyrektorów szkół/ przedszkoli
znajduje się w zakładce ORGANIZACJA SZKOŁY

Tygodniowy plan lekcji znajduje się w zakładce PLIKI DO POBRANIA

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klas I-VIII rozpoczynają zajęcia lekcyjne o 8.15

Wypełniając obowiązek przekazania gminom i dyrektorom szkół podstawowych informacji
o szkołach ponadpodstawowych na terenie województwa, wynikający z § 11 pkt. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 sierpnia 2019 r. w sprawie przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli, szkół, placówek i centrów (Dz. U. poz. 1737), informuję, że wykaz szkół ponadpodstawowych dostępnych dla absolwentów szkół podstawowych w rekrutacji na rok szkolny 2022/2023, został zamieszczony na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Katowicach www.kuratorium.katowice.pl w zakładce Rodzice i uczniowie/Rekrutacja oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Kuratorium w zakładce Ogłoszenia/Ogłoszenia inne.


Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychow.
w roku szkolnym 2023/2024 -2,3 listopada 2023, 29,30 kwietnia 2024r., 2,3 maja 2024r., 31 maja 2024r.,17 czerwca 2024r.
Informacja o dobrowolnym ubezpieczeniu dziecka znajduje
się w pliku AKTUALNOŚCI

Informujemy, że sprawozdania finansowe za rok 2018
znajdują się na stronie

bip.konopiska

w zakładce Inne > Jednostki organizacyjne >
Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Mikołaja Kopernika w Hutkach

Wybieram zawód dla siebie

Informator o szkolnictwie branżowym na terenie
Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego znajduje się na:
https://womczest.edu.pl/
wybieram-zawod/index.html
.
Ponadto informacje z wyborem zawodu można znaleźć na
stronie:
https:doradztwo.ore.edu.pl

KLAUZULA RODO

Klauzula informacyjna_rodo


Stawka żywieniowa w roku szkolnym 2023/2024

Przedszkole:
Śniadanie - 2,50 zł
Obiad-4,20 zł
Podwieczorek-2,00zł

Szkoła Podstawowa:
Obiad-4,50zł

Nr konta do wpłat za żywienie:
ZSP HUTKI BUDZET
96 8273 0006 2000 0000 0172 4669deklaracja-dostepnosci-1


Standardy Ochrony Małoletnich obowiązujące w przedszkolu i szkole podstawowej znajdują się w zakładce PLIKI DO POBRANIA

 

    Dzwonki szkolne
1. 8.15-9.00
2. 9.10-9.55
3. 10.05-10.50
4. 11.00-11.45 (obiad klasy I-III)
5. 12.00-12.45 (obiad klasy IV-VIII)
6. 13.00-13.45
7. 13.55-14.40
8. 14.50-15.35
 

    Kalendarz

 

 
 Zespół Szkolno-Przedszkoly im. Mikołaja Kopernika w HutkachRealizacja: Shile Design Studio