szkola hutki
Strona głównaAktualnościPlikiGaleriaKontakt

Organizacja szkoły
Rada rodziców
Samorząd uczniowski
Pedagog szkolny
Brać szkolna
Osiągnięcia uczniów
Hala sportowa
Erasmus
Szkolne kółko caritas
Pracownicy szkoły
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
Uroczystości


 


Wydarzenia pierwszego półrocza roku szkolnego 2013/2014
W związku z przebudową strony wydarzenia szkolnego z I półrocza roku szkolnego 2013/2014 znajdują się na szkolnym blogu: Blog szkolny ZSP HUTKI

Dziady cz.II i Apel na 11 listopada
W czwartek, 15 listopada 2012r w naszej szkole odbyły się dwa bardzo ważne przedstawienia. Jedno w ramamach projektu edukayjnego-"To jest Gimnazjum"- Dziady cz. II, drugie natomias pod kierownictwem p. Anny Pietras- apel poświęcony obchodom dnia 11 listopada. Fotorelacja z obu tych przedstawień w poniższych linkach:
Dziady cz. II
11 listopada

Dzień Edukacji Narodowej
   W piątek 12.10.2012roku w naszej szkole odbył się Dzień Edukacji Narodowej połączony z pasowaniem klas I na uczniów ZSP. Wśród zaproszonych gości znaazła się m.in. pani wice-wójt-Magdalena Jarosz-Wawrzyńcza, pani sołtys-Halina Ernt, przewodnycząca KGW w Hutakch oraz była nauczycielka pani Zofia Krzyżanowska oraz ksiądz probosz parafi pod wezwaniem NSPJ w Rększowicach- Jerzy Mielczarek. Jaki i rówinież pani Aleksandra Szymanek- była pani dyrektor ZSP i byli nauczyciele.
 Oczywiście klasy I musiały przejść tradycyjne otrzęsiny. W tym roku każdy pierwszak dostał kubeczek z kwaskiem cytrynowym i podczas jego picia oraz po wymiciu NIE MOGLI skrzywić miny! Każdemu się udało więc witamy 25 nowych uczniów SP i Gimnazjum!

Galeria

Grzybobranie
 We wtorek, 09.10.2012r. przedstawiciele społeczności huteckiej wzięli udział w grzybobraniu.
 Spotkanie to było możliwe, dzięki współpracy pani Haliny Ernt - sołtysa sołectwa Hutki, pani Anny Misiak- przewodniczącej komisji do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Konopiskach i pani Tamary Gwóźdź- dyrektora ZSP w Hutkach.
 Mistrzem grzybobrania został Mikołaj Wawrzyńczak- uczeń klasy I SP, natomiast "Króla Grzybobrania" znalazł Jakub Grabarczyk - przedszkolak.
 Uczniowie szkoły podstawowej i Przedszkole zajęcia tematycznie związane z grzybobraniem. Wytwory ich prac możemy zobaczyć na zdjęciach GALERIA

Międzynarodowy dzień języków obcych
28.09.2012r. z dwudniowym opóźnieniem w naszej szkole, odbył się Międzynarodowy Dzień Języków Obcych. Z tej okazji pod kierunkiem pani mgr Magdaleny Kotowskiej(j. angielski)i pani mgr Małgorzaty Świeżej(j. niemiecki) odbyła się akademia. Na początku uczennice klasy III gimnazjum przedstawiły krótką prelekcję, na temat 26 września, a następnie uczniowie kl. II i III  przedstawili, krótkie ale jakże zabawne scenki o temacie : "Dlaczego warto uczyć się języków?". Po akademii odbył się quiz dla klas I-III sp. i I-III gimnazjum. Dzieciaki z podstawówki były podzielone na grupy(3x 2 osoby) natomiast z klas gimnazjalnych każdy odpowiadał sam. Pytania dotyczyły podstawowych zagadnień z języków angielskiego i niemieckiego. W klasach I-III wygrali : Artur Dawczyk i Kacper Cuglewski, natomiast w klasach gimnazjalnych wygrał Karol Brzeski. Po quizie uroczystość zakończyła uczennica klasy II gimnazjum śpiewając piosenkę "All this time".Rozpoczęcie roku szkolnego
Dnia 03.09.12r. odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Hutkach. Po uroczystej Mszy Świętej, uczniowie przybyli do szkoły, gdzie zebrali się przedstawiciele władzy samorządowej i nauczyciele. Po wprowadzeniu sztandaru i przemowach przybyłych gości i pani dyrektor, rozpoczęła się część artystyczna, którą przedstawiły dziewczęta z klasy II pod przewodnictwem p. Anny Pietras (j.polski). Kiedy przedstawienie dobiegło końca, uczniowie rozeszli się do swoich sal, gdzie otrzymali plan lekcji.
Galeria


    Ważne informacje
Schemat postępowania w przypadku potwierdzonego wyniku dodatniego wśród uczniów lub pracowników placówek
oświatowych- dla dyrektorów szkół/ przedszkoli
znajduje się w zakładce ORGANIZACJA SZKOŁY

Tygodniowy plan lekcji znajduje się w zakładce PLIKI DO POBRANIA

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klas I-VIII rozpoczynają zajęcia lekcyjne o 8.15

Wypełniając obowiązek przekazania gminom i dyrektorom szkół podstawowych informacji
o szkołach ponadpodstawowych na terenie województwa, wynikający z § 11 pkt. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 sierpnia 2019 r. w sprawie przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli, szkół, placówek i centrów (Dz. U. poz. 1737), informuję, że wykaz szkół ponadpodstawowych dostępnych dla absolwentów szkół podstawowych w rekrutacji na rok szkolny 2022/2023, został zamieszczony na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Katowicach www.kuratorium.katowice.pl w zakładce Rodzice i uczniowie/Rekrutacja oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Kuratorium w zakładce Ogłoszenia/Ogłoszenia inne.


Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychow.
w roku szkolnym 2023/2024 -2,3 listopada 2023, 29,30 kwietnia 2024r., 2,3 maja 2024r., 31 maja 2024r.,17 czerwca 2024r.
Informacja o dobrowolnym ubezpieczeniu dziecka znajduje
się w pliku AKTUALNOŚCI

Informujemy, że sprawozdania finansowe za rok 2018
znajdują się na stronie

bip.konopiska

w zakładce Inne > Jednostki organizacyjne >
Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Mikołaja Kopernika w Hutkach

Wybieram zawód dla siebie

Informator o szkolnictwie branżowym na terenie
Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego znajduje się na:
https://womczest.edu.pl/
wybieram-zawod/index.html
.
Ponadto informacje z wyborem zawodu można znaleźć na
stronie:
https:doradztwo.ore.edu.pl

KLAUZULA RODO

Klauzula informacyjna_rodo


Stawka żywieniowa w roku szkolnym 2023/2024

Przedszkole:
Śniadanie - 2,50 zł
Obiad-4,20 zł
Podwieczorek-2,00zł

Szkoła Podstawowa:
Obiad-4,50zł

Nr konta do wpłat za żywienie:
ZSP HUTKI BUDZET
96 8273 0006 2000 0000 0172 4669deklaracja-dostepnosci-1


Standardy Ochrony Małoletnich obowiązujące w przedszkolu i szkole podstawowej znajdują się w zakładce PLIKI DO POBRANIA

 

    Dzwonki szkolne
1. 8.15-9.00
2. 9.10-9.55
3. 10.05-10.50
4. 11.00-11.45 (obiad klasy I-III)
5. 12.00-12.45 (obiad klasy IV-VIII)
6. 13.00-13.45
7. 13.55-14.40
8. 14.50-15.35
 

    Kalendarz

 

 
 Zespół Szkolno-Przedszkoly im. Mikołaja Kopernika w HutkachRealizacja: Shile Design Studio