szkola hutki
Strona głównaAktualnościPlikiGaleriaKontakt

Organizacja szkoły
Rada rodziców
Samorząd uczniowski
Pedagog szkolny
Brać szkolna
Osiągnięcia uczniów
Hala sportowa
Erasmus
Szkolne kółko caritas
Pracownicy szkoły
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
Uroczystości
 


Wyróżnienie za najlepszą pracę dla Weroniki
Weronika Kołodziejczyk uczennica IV klasy otrzymała wyróżnienie za wykonanie najlepszej pracy w konkursie plastycznym "Pamiętamy i dokarmiamy" w kategorii wiekowej: szkoła podstawowa klasy IV-VIII. Organizatorek Konkursu Był Ośrodek Edukacyjny Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Ślaskiego w Kalinie. Opiekunem Weroniki Była Pani Agnieszka Jakubowska .Gratulujemy sukcesu!!!

Sukces grupy przedszkolnej
Dzieci przedszkolne odnotowały kolejny sukces  zdobywając II miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym Anioł 2020 w kategorii : przedszkola i klasy 0 praca zbiorowa
Gratulujemy dzieciom i Pani Justynie Śmieszek

Niezwykłe spotkanie świąteczne
22 grudnia miało miejsce niezwykłe spotkanie świąteczne.   
Dzięki współpracy Dyrektorów Zespołów Szkolno – Przedszkolnych z Aleksandrii i z Hutek, społeczności szkolne połączyły się online, aby razem zobaczyć jasełka przygotowane przez przedszkolaków z Hutek pod opieką p. Justyny Śmieszek oraz wspólnie kolędować pod kierunkiem p. Dariusza Hermana.
Dyrektorzy – p. Tamara Gwóźdź i p. Paweł Bekus, a także uczestniczące w spotkaniu Zastępca Wójta Gminy Konopiska – pani Iwona Lisek oraz wizytator Kuratorium Oświaty w Katowicach – pani Sylwia Ratka, złożyli wszystkim życzenia świąteczno – noworoczne.

Jasełka w wykonaniu przedszkolaków z Hutek dostępne pod linkiem:https://youtu.be/gT71AJqP8nU

Link do filmu ze wspólnego kolędowania:https://youtu.be/I6pBrVjUEmg

Link do przedstawienia świątecznego przedszkolaków z Aleksandrii: https://sites.google.com/zspaleksandria.pl/przedszkole1220Świąteczne życzenia od uczniów z klasy I
Niech magiczna noc
Wigilijnego Wieczoru
przyniesie spokój i radość.
Niech każda chwila
Świąt Bożego Narodzenia
żyje własnym pięknem.
A Nowy Rok obdaruje Was
pomyślnością i szczęściem!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
życzy Joanna Dróżdż z uczniamiMikołajkowe przedstawienie
Dzieci przedszkolne pod kierunkiem Pani Justyny Śmieszek przygotowały przedstawienie dla Mikołaja, który odwiedził ich 4 grudnia zostawiając prezenty kiedy dzieci były na obiedzie.

Zapraszamy do obejrzenia przedstawienia, link do filmiku:

https://youtu.be/RRjJ2fqLGPk


Bierzemy udzial w konkursie plastycznym Anioł
Dzieci przedszkolne pod kierunkiem Pani Justyny Śmieszek przygotowały prace na udziału w XIX Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym "Anioł".
Sukces Olka w Konkursie Recytatorskim
Olek Minkina uczęszczający do naszego przedszkola uzyskał wyróżnienie V Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „Piękna Polska” organizowanym przez Przedszkole w Konopiskach . Do konkursu przygotowała Olka Pani Żaneta Cierniak
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów


Andrzejki pierwszoklasistów
30 listopada 2020r. uczniowie I klasy na zajęciach on-line uczestniczyli w klasowych andrzejkach. Podczas zajęć uczniowie poznali jakie są tradycje, wróżby i skąd tak naprawdę wzięły się andrzejki? Dzieci rozwiązywały zagadki, zakodowane symbole andrzejkowe, wykonywały zadania matematyczne, z kart on-line wróżyliśmy z ruletką.DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
25 listopada 2020r. obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku w scenerii domowej uczniowie I klasy zaprezentowali swoje pluszowe misie. Dzieci obejrzały film, z którego dowiedziały się skąd wzięło się święto misia. Tego dnia, uczniowie wykonywali różne zabawy edukacyjne i gry on-line.


Nagroda Publiczności Wirtualnj
Dzieci przedszkolna z grupy starszaków pod kierunkiem Pani Żanety Cierniak i Pana Dariusza Hermana przygotowały i nagrały piosenkę „Płynie Wisła płynie”. Nagranie to wzięło udział w I Regionalny Konkurs Piosenki Polskiej „Ukryte Talenty”, którego organizatorem był  Gminny Ośrodek Kultury w Herbach .Celem  konkursu była promocja młodych wykonawców i wyłonienie utalentowanej młodzieży. Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży z województwa śląskiego, których zadaniem było zaśpiewanie piosenki polskiej w czasie nieprzekraczającym 8 minut.Do dnia 13 listopada 2020r. na konkurs wpłynęło 28 nagrań piosenek we wszystkich kategoriach, z czego 27 zgłoszeń było zgodnych z regulaminem. Laureatów Konkursu wyłaniała Komisja Oceniająca powołana przez Organizatora oraz Publiczność Wirtualna.W głosowaniu Publiczności Wirtualnej najwięcej głosów zdobyło nagranie w wykonaniu Grupy Starszej ”Hutki” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. M. Kopernika w Hutkach, która to otrzymała Nagrodę Publiczności Wirtualnej ufundowaną przez Firmę Install-IT z Tarnowskich Gór.
Jury powołane przez organizatora w dniu 25 listopada 2020 r.  oceniło nagrania i przyznało grupie  przedszkolaków II miejsce  w kategorii- grupy wokalno-instrumentalne poszczególnych kategoriach wiekowych.
Dziękujemy wszystkim Wirtualnej Publiczności, która głosowała na nasza grupę.
    Ważne informacje
Schemat postępowania w przypadku potwierdzonego wyniku dodatniego wśród uczniów lub pracowników placówek oświatowych- dla dyrektorów szkół/ przedszkoli znajduje się w zakładce ORGANIZACJA SZKOŁY

Tygodniowy plan lekcji znajduje się w zakładce PLIKI DO POBRANIA

Zmiana organizacji pracy szkoły:
- uczniowie klas I-III rozpoczynają zajęcia lekcyjne o 8.00
-uczniowie klas IV-VII rozpoczynają zajęcia lekcyjne o 8.15Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa znajdują się w zakładce Aktualności

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychow. w roku szkolnym 2020/2021
2.11.2020; 4.06.2021; 22.06.2021.Informacja o dobrowolnym ubezpieczeniu dziecka znajduje się w pliku AKTUALNOŚCI

Informujemy, że sprawozdania finansowe za rok 2018 znajdują się na stronie

bip.konopiska

w zakładce Inne > Jednostki organizacyjne > Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Hutkach

Wybieram zawód dla siebie

Informator o szkolnictwie branżowym na terenie Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego(rok szkolny 2019/2020)znajduje się na:
https://womczest.edu.pl/wybieram-zawod/. Ponadto informacje z wyborem zawodu można znaleźć na stronie:
https:doradztwo.ore.edu.pl

KLAUZULA RODO
Klauzula informacyjna_rodo

Nr konta do wpłat za żywienie:
ZSP HUTKI BUDZET 96 8273 0006 2000 0000 0172 4669


deklaracja-dostepnosci-1
 

    Dzwonki szkolne
Klasa III
1.8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
4. 10.45 – 11.30
5. 11.45 – 12.30 (obiad)

Klasy I-II
1. 8.10-8.55
2. 9.05-9.50
3. 10.00-10.45
4. 10.55-11.40 (obiad)
5. 11.55-12.40

klasy IV-VII
1. 8.15 – 9.00
2. 9.10 – 9.55
3. 10.05 – 10.50
4. 11.00 – 11.45
5. 11.55 – 12.40
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30
 

    Kalendarz

 

 
 Zespół Szkolno-Przedszkoly im. Mikołaja Kopernika w HutkachRealizacja: Shile Design Studio