szkola hutki
Strona głównaAktualnościPlikiGaleriaKontakt

Organizacja szkoły
Rada rodziców
Samorząd uczniowski
Pedagog szkolny
Brać szkolna
Osiągnięcia uczniów
Hala sportowa
Szkolne kółko caritas
Pracownicy szkoły
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
Uroczystości

 


III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej 6-osobowej o Puchar Starosty Częstochowskiego


III miejsce w XV Wiosennym Turnieju Koszykówki Dziewcząt o Puchar Starosty Częstochowskiego.II MIEJSCE W TBRD


ODYSEJA UMYSŁU- Finał Ogólnopolski


Sukces gimnazjalistów- mają finał ogólnopolski
W sobotę 25 lutego 2017r. uczniowie:Dominika Kasperczyk, Julia Jakubowska, Alicja Tekiela, Bartosz Chamala, Szymon Zatłoka, Wiktor Górniak oraz Dawid Kowalski wraz z trenerką: Magdaleną Kotowską  udali się do Krakowa, by wziąć udział w Eliminacjach Regionalnych, gdzie spotkały się drużyny z województw małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego. Nasi uczniowie zaprezentowali swoje przedstawienie będące rozwiązaniem problemu długoterminowego pt. „Od czasu do czasu Omer” oraz rozwiązali problem spontaniczny, a zrobili to tak dobrze, że awansowali do Finału Ogólnopolskiego, który będzie miał miejsce 1-2 kwietnia w Gdyni. To ogromny sukces naszej drużyny i naszej szkoły!
Wielkie gratulacje dla naszych Odyseuszy!


KLAUDIA SIREK WŚRÓD NAJLEPSZYCH
Klaudia Sirek uczennica III klasy gimnazjum zajęła II miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym na Kartkę Walentynkową. Do konkursu przygotowała się pod kierunkiem Pani Marii Wołczyk. GRATULUJEMY!!!

Podziękowania dla wolontariuszy "Caritas"


Noworoczny Turniej Piłki Halowej w Poczesnej


Nagrody sportowe Wójta rozdane!
Po raz kolejny, 15 grudnia  2016 r.  Jerzy Żurek Wójt Gminy Konopiska przyznał nagrody sportowe dla wyróżniającej się młodzieży. Za sukcesy sportowe 41 zawodników otrzymało nagrody, które osobiście wręczał fundator w asyście Zofii Kuśmierskiej Zastępcy Wójta i Edwarda Bałdygi Przewodniczącego Rady Gminy Konopiska. Wśród nagrodzonych znaleźli się nasi uczniowie: Bartek Cierpiał- III kl.sp, który osiąga sukcesy w piłce nożnej oraz Dawid Kowalski -ucz.III kl. gimnazjum-wicemistrz Taekwon-do do 62 kg. Gratulujemy wszystkim, którzy osiągnęli tak dobre wyniki sportowe oraz przyczynili się do promowania  naszej gminy. Dziękujemy rodzicom, trenerom i nauczycielom, bo bez nich nie byłoby tylu wspaniałych sportowców. Jesteśmy przekonani, że w kolejnych latach tych osiągnięć będzie jeszcze więcej.

Kolejne sukcesy sportowe Dawida Kowalskiego
Nie pierwszy raz Dawid Kowalski -uczeń III klasy gimnazjum -dostarczył sobie i nam powodów do zadowolenia. Dawid trenuje Taekvon-do i to z ogromnymi sukcesami. w listopadzie uczestniczył w Międzynarodowych zawodach "Mazovia Masters Cup" , które odbyły się w Ciechanowie. Dawid , po raz kolejny, pokazał,ze sport to Jego pasja, a systematyczna praca i trening przynoszą efekty. W zawodach tych zajął II miejsce w układach formalnych i walkach do 62 kg.
Życzymy , aby z każdych następnych zawodów przywoził trofea sportowe.


    Ważne informacje
Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychow. w roku szkolnym 2017/2018
18-20.04.2018; 30.04.2018r
2.052018r, 4.05.2018r.,
1.06.2018r, 19.06.2018r. 

    Dzwonki szkolne
8.15 – 9.00
9.10 – 9.55
10.05 – 10.50
11.00 – 11.45
11.55 – 12.40 (obiad)
12.55 – 13.40
13.45 – 14.30
14.35 – 15.20
 

    Kalendarz

 

 
 Zespół Szkolno-Przedszkoly im. Mikołaja Kopernika w HutkachRealizacja: Shile Design Studio