szkola hutki
Strona głównaAktualnościPlikiGaleriaKontakt

Organizacja szkoły
Rada rodziców
Samorząd uczniowski
Pedagog szkolny
Brać szkolna
Osiągnięcia uczniów
Hala sportowa
Szkolne kółko caritas
Pracownicy szkoły
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
Uroczystości

 


„Święty Mikołaj z Polakami na Wileńszczyźnie”


Drodzy Mieszkańcy!
Wzorem roku ubiegłego Gmina Konopiska wraz z wieloma innymi gminami, miastem Częstochowa i powiatem organizuje akcję charytatywną dla Polaków mieszkających na Wileńszczyźnie. Akcja polegać będzie na zbiórce artykułów szkolnych, słodyczy, zabawek.
W tym roku zebrane dary trafią do dzieci rodzin Polskich z Wileńszczyzny, Ukrainy i Białorusi.
Artykuły szkolne, słodycze, zabawki, na terenie naszej gminy, zbierane będą do dnia 14 listopada br. w Kościołach i Szkołach.
Jeśli otworzymy serca „Święty Mikołaj z Polakami na Wileńszczyźnie” obdaruje w naszym imieniu wiele polskich rodzin.

Wójt Gminy Konopiska           Przewodniczący Rady Gminy
      Jerzy Żurek                    Edward Bałdyga

Zapraszamy do udziału w obchodach 100.lecia odzyskania niepodległościprzez Polskę


Dzień Edukacji NarodowejW tym szczególnym dniu, jako dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Hutkach mam zaszczyt podziękować wszystkim pracownikom:

- dziękuję nauczycielom za Wasze zaangażowanie w pracę, za wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do uczniów, ale także w stosunku do problemów, z jakimi od wielu lat boryka się polska oświata. Za życzliwość i serdeczność, którymi niezmiennie obdarzacie uczniów.  Za to także, że jesteście twórczy i kreatywni, pełni pomysłów i ciekawych inicjatyw.To dzięki Waszej pracy nasza szkoła jest wyjątkowa. To dzięki Wam uczniowie codziennie przychodzą tutaj z ochotą i chęcią do pracy. To między innymi Wam zawdzięczamy, że w naszej placówce panuje niepowtarzalna atmosfera. Atmosfera, dzięki której zarówno uczniowie, jak i my – pracownicy szkoły – lubimy ją, przychodzimy do niej z przyjemnością,

-dziękuję wszystkich pracowników niepedagogicznych, bez których nasza szkoła nie przypominałaby takiego miejsca jakim jest. Organizm nie funkcjonowałaby prawidłowo bez prawidłowego współdziałania poszczególnych organów.Nasz organizm – społeczność szkolna funkcjonuje wspólnie również dzięki zaangażowaniu i pracy pracowników obsługi i administracji. Dzieci mogą liczyć na pomoc z ich strony tak samo jak ze strony nauczycieli. Dziękuję Państwu za to, że nasza szkoła jest czysta, zadbana i bezpieczna. Dziękuję za pomoc udzieloną dzieciom kiedy widzicie, że taka jest potrzebna, za to, że zwracacie uwagę na ich zachowanie i pomagacie w procesie wychowania.

Dziękuję Wam wszystkim osobiście także za to, że zawsze, w każdej dobrej i złej chwili mogę liczyć na Waszą pomoc, wsparcie i życzliwość.

Na koniec chciałabym życzyć nauczycielom nieustającej satysfakcji z wykonywania tego trudnego zawodu, entuzjazmu, aktywności i radości oraz dalszych satysfakcjonujących osiągnięć w pracy zawodowej, a wszystkim pracownikom wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, spełnienia najskrytszych marzeń i optymizmu.

1 października 2018 – Ogólnopolski Dzień Tornistra


Mirabelka w Hutkach


OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA


Witaj nowy roku szkolny


Lato , lato , lato czeka...


Wakacyjny czas odpoczynku, zabawy, zwiedzania, wędrówek górskich i wyjazdów nad wodę to jednocześnie troska rodziców, opiekunów, organizatorów o zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznym. Warto zapoznać się z Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku (dostępny na stronie MEN i Kuratorium oświaty w Katowicach http://www.kuratorium.katowice.pl/index.php/category/rodzice-i-uczniowie/wypoczynek/wypoczynekrodzice/), w którym opiekunowie i organizatorzy wypoczynku znajdą wiele cennych informacji na temat zasad zapewnienia bezpieczeństwa w różnych sytuacjach
Żródło: http://www.kuratorium.katowice.pl


    Ważne informacje
Informujemy, że sprawozdania finansowe za rok 2018 znajdują się na stronie

bip.konopiska

w zakładce Inne > Jednostki organizacyjne > Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Hutkach

Przypominamy, że 15.05.2019r jest Dniem Otwartym.
O godz.16.30 zapraszamy Rodziców na warsztaty profilaktyczne dot. bezpieczeństwa

Wybieram zawód dla siebie

Informator o szkolnictwie branżowym na terenie Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego(rok szkolny 2019/2020)znajduje się na:
https://womczest.edu.pl/wybieram-zawod/. Ponadto informacje z wyborem zawodu można znaleźć na stronie:
https:doradztwo.ore.edu.pl

Informacje dotyczące rekrutacji do przedszkola i I kl sp -rok szkol.209/2020 znajdują się w zakładce ORGANIZACJA SZKOŁY

List Ministra Edukacji

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychow. w roku szkolnym 2018/2019
2.11.2018;2.01.2019; 10-12.04.2019;
2.05.2019r, 17.06.2019r.
 

    Dzwonki szkolne
8.15 – 9.00
9.10 – 9.55
10.05 – 10.50
11.00 – 11.45
11.55 – 12.40 (obiad)
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
 

    Kalendarz

 

 
 Zespół Szkolno-Przedszkoly im. Mikołaja Kopernika w HutkachRealizacja: Shile Design Studio