szkola hutki
Strona głównaAktualnościPlikiGaleriaKontakt

Organizacja szkoły
Rada rodziców
Samorząd uczniowski
Pedagog szkolny
Brać szkolna
Osiągnięcia uczniów
Hala sportowa
Erasmus
Szkolne kółko caritas
Pracownicy szkoły
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
Uroczystości


 


WIECZORNICA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
13 listopada 2023r.w naszej szkole odbyła się wieczornica z okazji Święta Niepodległości pt."Jeszcze Polska nie zginęła ". Uczniowie przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne i wiersze przepełnione miłością do Ojczyzny. Artyści włożyli całe serce w wykonanie, co zaowocowało ogólnym wzruszeniem i przypomniało zgromadzonym o tym, jak ważna jest pamięć o Polsce i Tych, którzy dla jej wolności  poświęcili własne życie i szczęście . Program artystyczny wzbogacił występ zespołu "Walentynki" .W ten wieczór odwiedziło nas wielu gości, którzy  wspólnie z nami świętowali ten ważny dzień, wśród nich Wójt Gminy Konopiska- Pan Jerzy Żurek z małżonką, Zastępca Wójta Gminy Konopiska- Pani Iwona Lisek, Przewodniczący Rady Gminy Konopiska- Pan Edward Bałdyga, Radna Powiatu Częstochowskiego-Pani Joanna Tekiela, Sołtys Sołectwa Hutki- Pani Sonia Marchefka, Sołtys Sołectwa Wygoda- Pani Krystyna Solińska, Przewodnicząca KGW w Hutkach- Pani Anna Bałdyga, Przewodnicząca KGW w Wygodzie- Pani Małgorzata Chmielewska, Ksiądz Proboszcz Parafii w Rększowicach-Sebastian Ciastek, członkowie Koła Emerytów i Rencistów w Konopiskach oraz mieszkańcy Hutek
Program artystyczny został przygotowany pod kierunkiem  PP. Agnieszki Jakubowskiej i Dariusza Hermana , nad dekoracją czuwała Pani Magdalena Wolska-Majchrzak, czerwone spódnice uszyła Pani Joanna Kocik. Słodkości na stole zapewnili rodzice.
    Ważne informacje
Schemat postępowania w przypadku potwierdzonego wyniku dodatniego wśród uczniów lub pracowników placówek
oświatowych- dla dyrektorów szkół/ przedszkoli
znajduje się w zakładce ORGANIZACJA SZKOŁY

Tygodniowy plan lekcji znajduje się w zakładce PLIKI DO POBRANIA

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klas I-VIII rozpoczynają zajęcia lekcyjne o 8.15

Wypełniając obowiązek przekazania gminom i dyrektorom szkół podstawowych informacji
o szkołach ponadpodstawowych na terenie województwa, wynikający z § 11 pkt. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 sierpnia 2019 r. w sprawie przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli, szkół, placówek i centrów (Dz. U. poz. 1737), informuję, że wykaz szkół ponadpodstawowych dostępnych dla absolwentów szkół podstawowych w rekrutacji na rok szkolny 2022/2023, został zamieszczony na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Katowicach www.kuratorium.katowice.pl w zakładce Rodzice i uczniowie/Rekrutacja oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Kuratorium w zakładce Ogłoszenia/Ogłoszenia inne.


Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychow.
w roku szkolnym 2023/2024 -2,3 listopada 2023, 29,30 kwietnia 2024r., 2,3 maja 2024r., 31 maja 2024r.,17 czerwca 2024r.
Informacja o dobrowolnym ubezpieczeniu dziecka znajduje
się w pliku AKTUALNOŚCI

Informujemy, że sprawozdania finansowe za rok 2018
znajdują się na stronie

bip.konopiska

w zakładce Inne > Jednostki organizacyjne >
Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Mikołaja Kopernika w Hutkach

Wybieram zawód dla siebie

Informator o szkolnictwie branżowym na terenie
Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego znajduje się na:
https://womczest.edu.pl/
wybieram-zawod/index.html
.
Ponadto informacje z wyborem zawodu można znaleźć na
stronie:
https:doradztwo.ore.edu.pl

KLAUZULA RODO

Klauzula informacyjna_rodo


Stawka żywieniowa w roku szkolnym 2023/2024

Przedszkole:
Śniadanie - 2,50 zł
Obiad-4,20 zł
Podwieczorek-2,00zł

Szkoła Podstawowa:
Obiad-4,50zł

Nr konta do wpłat za żywienie:
ZSP HUTKI BUDZET
96 8273 0006 2000 0000 0172 4669deklaracja-dostepnosci-1


Standardy Ochrony Małoletnich obowiązujące w przedszkolu i szkole podstawowej znajdują się w zakładce PLIKI DO POBRANIA

 

    Dzwonki szkolne
1. 8.15-9.00
2. 9.10-9.55
3. 10.05-10.50
4. 11.00-11.45 (obiad klasy I-III)
5. 12.00-12.45 (obiad klasy IV-VIII)
6. 13.00-13.45
7. 13.55-14.40
8. 14.50-15.35
 

    Kalendarz

 

 
 Zespół Szkolno-Przedszkoly im. Mikołaja Kopernika w HutkachRealizacja: Shile Design Studio