Warsztaty kulinarne „Kolor, zapach, smak”
Uczestnicy zajęć ochoczo zabrali się do krojenia przygotowanych warzyw, a jak się później okazało było smacznie i kolorowo. Sałatki udały się wyśmienicie i wszystkim bardzo smakowały. Dzieci nie tylko świetnie się bawiły, ale przede wszystkim mogły wypróbować swoje zdolności kulinarne, które wzbogaciły ich domowe menu. W czasie tej kulinarnej zabawy uczniowie przypomnieli sobie również zasady kulturalnego zachowania się przy stole.

































