Walentynki w klasie 2
W klasie został przygotowany słodko-owocowy stół pełen serduszkowych rozmaitości oraz walentynkowe prezenty. Był to czas wypełniony rozmowami i zabawami.
Uczniowie obejrzeli również film o przyjaźni, wykonali prace plastyczne i zapoznali się z walentynkowymi ciekawostkami.
W tym dniu wszyscy okazywali sobie wzajemną życzliwość, przyjaźń oraz bezinteresowną pomoc!!!
Joanna Dróżdż








































