"Ostatki" w Hutkach
18 lutego 2023r w ramach projektu edukacyjno-kulturowego "Tradycje karnawałowe w Polsce i na świecie" społeczność ZSP w Hutkach oraz Panie z KGW w Hutkach odwiedzili mieszkańców sołectwa Hutki oraz Księdza Proboszcza parafii w Rększowicach.Wesoły korowód przebierańców złożył gospodarzom życzenia, sypnął sieczką na szczęście i dostatek , rozdał recepty na szczęście.Szanowni mieszkańcy sołectwa Hutki serdecznie dziękujemy za cudowne przyjęcie korowodu przebierańców . Dziękujemy za oczekiwanie na nas przed swoimi domostwami, za wszelki poczęstunek i okazaną szczodrość. Pokazaliście Państwo, tym samym jak ważna jest dla Was tradycja. Życzymy zdrowia, dostatku i wszelkiej pomyślności - społeczność ZSP w Hutkach i członkinie KGW w Hutkach















































