Andrzejki w klasie 2
30 listopada w klasie 2 odbyły się andrzejkowe zajęcia, podczas których uczniowie poznali tradycyjne, polskie zwyczaje ludowe związane z andrzejkami. Dzieci wróżyły z kości do gry i kubeczków. Wywróżono przyszłe zawody i sympatie oraz nadchodzące szczęśliwe dni. Nasze buty pomogły ustalić, kto pierwszy weźmie ślub. Następnie uczniowie rozwiązywali andrzejkowe zadania.
Czy wróżby się spełnią? Przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły nam one wiele radości i były okazją do wspaniałej zabawy.
Joanna Dróżdż









































