szkola hutki
Strona głównaAktualnościPlikiGaleriaKontakt

Organizacja szkoły
Rada rodziców
Samorząd uczniowski
Pedagog szkolny
Brać szkolna
Osiągnięcia uczniów
Hala sportowa
Erasmus
Szkolne kółko caritas
Pracownicy szkoły
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
Uroczystości


 


VII POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
16 marca 2018 roku w ZSP im. M. Kopernika w Hutkach już po raz siódmy miał miejsce Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego, który również i w tym roku  został objęty honorowym patronatem Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Katowicach. Cieszymy się, że mogliśmy już po raz kolejny liczyć na szkołę językową Empik School Częstochowa, która została partnerem naszego konkursu i głównym fundatorem nagród. W konkursie wzięli udział gimnazjaliści z powiatów częstochowskiego i lublinieckiego. Przez 60 minut uczniowie pisali test, który sprawdzał ich umiejętności językowe w zakresie rozumienia tekstu słuchanego, czytanego oraz umiejętności posługiwania się słownictwem i środkami językowymi.
Oto laureaci konkursu:
I miejsce – Jan Wypchlak z SP im. H. Sienkiewicza w Konopiskach;
II miejsce – Julia Janus z SP nr 1 im. M. Konopnickiej  Blachowni;
III miejsce – Jakub Zaremba z ZSP im. J. Kochanowskiego w Aleksandrii.
Gratulacje dla wszystkich laureatów! Dla zwycięzcy konkursu Empik School Częstochowa ufundował semestralny kurs języka angielskiego. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Empik School Częstochowa oraz organizatora konkursu – ZSP im. M. Kopernika w Hutkach. Dzięki życzliwości i wsparciu pani Beaty Kaczyńskiej, dyrektor Empik School Częstochowa, każdy uczestnik konkursu oprócz dyplomu, otrzymał również garść upominków. Serdecznie dziękujemy pani dyrektor Beacie Kaczyńskiej- Empik School Częstochowa oraz Pani Magdalenie Kotowskiej za organizację  konkursu i propagowanie  kompetencji „porozumiewanie się w języku obcym”!    Ważne informacje
Schemat postępowania w przypadku potwierdzonego wyniku dodatniego wśród uczniów lub pracowników placówek
oświatowych- dla dyrektorów szkół/ przedszkoli
znajduje się w zakładce ORGANIZACJA SZKOŁY

Tygodniowy plan lekcji znajduje się w zakładce PLIKI DO POBRANIA

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klas I-VIII rozpoczynają zajęcia lekcyjne o 8.15

Wypełniając obowiązek przekazania gminom i dyrektorom szkół podstawowych informacji
o szkołach ponadpodstawowych na terenie województwa, wynikający z § 11 pkt. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 sierpnia 2019 r. w sprawie przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli, szkół, placówek i centrów (Dz. U. poz. 1737), informuję, że wykaz szkół ponadpodstawowych dostępnych dla absolwentów szkół podstawowych w rekrutacji na rok szkolny 2022/2023, został zamieszczony na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Katowicach www.kuratorium.katowice.pl w zakładce Rodzice i uczniowie/Rekrutacja oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Kuratorium w zakładce Ogłoszenia/Ogłoszenia inne.


Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychow.
w roku szkolnym 2023/2024 -2,3 listopada 2023, 29,30 kwietnia 2024r., 2,3 maja 2024r., 31 maja 2024r.,17 czerwca 2024r.
Informacja o dobrowolnym ubezpieczeniu dziecka znajduje
się w pliku AKTUALNOŚCI

Informujemy, że sprawozdania finansowe za rok 2018
znajdują się na stronie

bip.konopiska

w zakładce Inne > Jednostki organizacyjne >
Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Mikołaja Kopernika w Hutkach

Wybieram zawód dla siebie

Informator o szkolnictwie branżowym na terenie
Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego znajduje się na:
https://womczest.edu.pl/
wybieram-zawod/index.html
.
Ponadto informacje z wyborem zawodu można znaleźć na
stronie:
https:doradztwo.ore.edu.pl

KLAUZULA RODO

Klauzula informacyjna_rodo


Stawka żywieniowa w roku szkolnym 2023/2024

Przedszkole:
Śniadanie - 2,50 zł
Obiad-4,20 zł
Podwieczorek-2,00zł

Szkoła Podstawowa:
Obiad-4,50zł

Nr konta do wpłat za żywienie:
ZSP HUTKI BUDZET
96 8273 0006 2000 0000 0172 4669deklaracja-dostepnosci-1


Standardy Ochrony Małoletnich obowiązujące w przedszkolu i szkole podstawowej znajdują się w zakładce PLIKI DO POBRANIA

 

    Dzwonki szkolne
1. 8.15-9.00
2. 9.10-9.55
3. 10.05-10.50
4. 11.00-11.45 (obiad klasy I-III)
5. 12.00-12.45 (obiad klasy IV-VIII)
6. 13.00-13.45
7. 13.55-14.40
8. 14.50-15.35
 

    Kalendarz

 

 
 Zespół Szkolno-Przedszkoly im. Mikołaja Kopernika w HutkachRealizacja: Shile Design Studio