WARSZTATY EUROPEJSKIE
11 lutego w Zespole Szkolno -Przedszkolnym w Hutkach odbyły się warsztaty dla uczniów gimnazjum , prowadzone przez przedstawiciela Regionalnego Ośrodka Debat Międzynarodowych z siedzibą w Katowicach. Organizatorem ze strony szkoły była Pani Małgorzata Świeża - nauczycielka wos.
Tematyka dotyczyła funkcjonowania Unii Europejskiej. Zajęcia prowadzone były w oparciu o aktywizujące metody nauczania. Uczniowie z dużym zaangażowaniem w nich uczestniczyli. Najbardziej aktywni uczestnicy warsztatów otrzymali nagrody.
































