Jesienna wizyta w kwiaciarni to był świetny pomysł. Przedszkolaki i uczniowie klasy 1 wybrali się na taką wycieczkę w piątek 16 października. Pani kwiaciarka zapoznała nas z różnymi rodzajami kwiatów i ich nazwami, bo nie wszystkie były znane dzieciom. Dzieci poznały kwiaty, które można kupić w tej jesiennej porze roku (róże, chryzantemy, wrzosy).
Poznaliśmy też zasady opiekowania się roślinami i ich wymagania, co lubią, a czego nie. Pani kwiaciarka pokazała nam różne akcesoria potrzebne do wykonania pięknych bukietów. Dzieci bardzo uważnie przyglądały się pracy pani kwiaciarki i uważnie jej słuchały. Bardzo dziękujemy za tak miłe przyjęcie.

